MERSİN BALIĞI YEMİ

Mersin balığının uzun yaşam döngüsüne bağlı olarak, yetiştiriciliği boyunca kullanılan yem kalitesinin sürdürülebilir olması büyük önem taşımaktadır. Normfeed olarak mersin balığının besinsel ihtiyaçlarını optimum oranda karşılayacak şekilde tasarladığı Mersin Yemi’ni geniş ürün yelpazesine eklemiştir.
Sindirilebilirliği yüksek kaliteli yem hammaddelerinin optimum bileşimi ile Mersin balığına özgü kriterler göz önüne alınarak formülize edilmiştir. Mersin balığının ihtiyacı olan esansiyel amino asitler kaliteli balık unundan; enerji, sağlığın korunması ve lezzet için gerekli olan esansiyel yağ asitleri de sadece balık yağından sağlanmıştır. Doku oluşumu için esansiyel aminoasitler ve kalsiyum / fosfor kaynakları ile dengelenmiştir. Mersin balığı için gerekli olan vitamin ve minerallerce desteklenmiştir. Havyar ve et gelişimini desteklemek adına iki farklı ürün grubu yer almaktadır.

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.

SİNDİRİLEBİLİR ENERJİ DAĞILIMI

KULLANILAN HAMMADDELER

Yüksek Kalite Balık Unu, Hidrolize Balık Unu, Buğday Unu, Buğday Gluteni, Balık Yağı, Soya Protein Konsantresi, Maya ve Yan Ürünleri, Vitamin ve Mineral, Aquanorm Spesifik Premixi

Mersin Yemleri

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram