Tarihçe

Normfeed Su Ürünleri Yem San. Tic. A.Ş. 2018 yılı Aralık ayında İzmir/Torbalı’da faaliyete başlamıştır. Uluslararası standartlarda kaliteye önem vererek kısa bir zaman içerisinde global bir yem şirketi haline gelmiştir.Şirketimiz kuruluşundan itibaren 1.yıl içerisinde 35.000 ton, 2.yıl içerisinde 40.000 ton yem üretimi yapmış olup 3.yılın sonunda yaklaşık 60.000 ton yem üretim miktarına ulaşması hedeflenmektedir. Normfeed Su Ürünleri,  kısa zaman içerisinde büyük başarı göstererek sektörde çok iyi bir konuma gelmiştir. Bu doğrultuda başarılı yatırımlar ile önümüzdeki yıllarda şirketin daha da iyi bir noktada olması beklenmektedir.

 

 

Hakkımızda

Bugün olduğu gibi gelecekte de tüm müşterilerimizin yaşamlarını iyileştirecek, başarılarını arttıracak ürünler ve sektörel hizmetler sunmak, birincil görevimizdir. Amacımız her gün daha fazla müşterimizin işlerine katma değer sağlamak, başarılarını arttırarak, memnuniyetlerini üst düzeye çıkarmaktır. Bu bakış açısı bizleri ortak bir büyüme ve hedefleme stratejisinde birleştirir ve birlikte kazanmanın haklı gururunu yaşatır. Tüm müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak ve sektörde lider konumda hizmet eden bir marka olarak anılmak, haklı gururumuzdur.
Normfeed bu başarı hikayesini yaratırken, yasalara ve etik kurallara uygun üretim yapmaktan asla ödün vermez. Ürettiğimiz ürünlerin güvenilirliği, kalitesi ve değeri GLOBAL GAP (CFM) Standardınca denetlenerek belgelendirilmiştir ve şirket olarak insan sağlığı, hayvan sağlığı ve bilim bizler için her zaman en öncelikli değerler olmuştur. Bu değerler doğrultusunda hizmet ettiğimiz sektördeki tüm yasalar, yönetmelikler ve kurallara uymak her çalışanımızın olmazsa olmaz bir görevidir.
Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluğu yüksek ve etik değerlere sahip çıkan bir şirket olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli, yenilikçi ve güvenilir şekilde gerçekleşen üretimimizden ödün vermeden İzmir Torbalı’da başladığımız bu yolculukta dünya standartlarında, verimli, güvenli ve besleyici balık yemleri üretiyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne farklı balık türleri için çeşitli formlarda balık yemlerinin üretimini arttırmak amacıyla AR-GE çalışmalarımızı geliştirerek ürün yelpazemizi daha da genişletiyoruz.

normfeed-02

Normfeed olarak

Kuruluş hikayemizin başladığı dönemden bu yana ilk günkü heyecanımızı yitirmeden, modern teknoloji ile kol kola çalışıyoruz.

20

YILLIK TECRÜBE

11

ÇEŞİT ÜRÜN

15

ÜLKEYE İHRACAT

60000

TON YILLIK ÜRETİM

Tarihçe

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram