normfeed-uretim-22

ÜRETİM

Kalite

İş yapış tarzımız ve üretim sürecimiz, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ve yüksek kalitede ürünler ortaya koymamız için tasarlanmıştır. Her çalışanımız bu kaliteyi kendi adına yaşatmak ve yaptığı işi daha iyi yapabilmek adına gayret gösterir.

Liderlik

Şirketimizin her düzeyinde, her çalışanımızdan liderlik örneği oluşturacak davranışlar bekler ve liderlik için fırsat yaratmaya önem veririz. Personelimizden bilgiyi paylaşmalarını, bireysel çabaları fark ederek ödüllendirmelerini isteriz. Her çalışanımızdan mevcut durumu ve şartları iyileştirmeleri için çaba göstermelerini ve performans konusunda itici güç olmalarını bekleriz.

YENİLİKÇİLİK

Hizmet ettiğimiz sektördeki ihtiyaçları en önce görüp, en hızlı ve doğru çözümü üretmek ve ardından bunun daha iyisini nasıl yaparım? Sorusuna cevap aramak, tüm çalışanlarımız için mesleki bir tutkudur. Lider konumumuzu sürdürmek için yenilikçi bir bakış açısı ve yeniyi keşfetme tutkusu bizi farklılaştıracaktır.

SEVKİYAT

PERFORMANS

Şirket kültürümüzün en önemli ilkelerinden biri de performanstır. Performansımızı sürekli geliştirmek ve yapabileceğimizin en iyisini yapmak için uğraşırken, aynı zamanda da aynı işi daha iyi nasıl yapabiliriz diye de düşünerek kendimizi zorlarız. Bu her çalışanımızın sorumluluklarını biliyor olmasını ve hatalarından ders çıkararak, kendisini geliştirmesini sağlamış ve bize her zaman güç vermiştir.

balik-yemi-uretimi
normfeed-fabrika-09

TOPLUMSAL SAYGI

İçinde yaşadığımız topluma karşı, yüksek derecede sorumluluk hissederiz. Toplumun gelişmesi ve refah seviyesinin artması için, üzerimize düşen görevleri yerine getirir ve bu bağlamda yetkin ve sağduyulu insan kaynağımızı kullanarak, ihtiyaçları gidermeye odaklanırız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek hızlı ve doğru bir biçimde cevap vermek ve sürekli müşteri odaklı çalışmak, şirket kültürümüzün en önemli parçalarından biridir.

Üretim

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram