ÇİPURA YAVRU YEMLERİ

Aquanorm Çipura Yavru Yemleri; zengin içerikli özel formülasyonu ile yavru alabalıkların sağlıklı ve hızlı büyümelerini desteklemektedir. İçeriğinde; Hidrolize balık unu, Krill unu ve LT Balık unu gibi yüksek sindirilebilirliğe sahip spesifik protein kaynakları yer almaktadır. Yavru yemlerinde enerji kaynağı olarak sadece yüksek EPA+DHA değerine sahip olan taze hamsi yağı kullanılmaktadır. Yağ asidi emilimini ve hücre zarı geçirgenliğini iyileştirmeye yönelik Fosfolipid ve Omega 3 seviyeleri yeterli ve dengeli düzeyde tutulmuştur. Esansiyel yağ asitlerinden ω3/ω6 ve DHA/EPA oranları yavru balıkların ihtiyaçlarına göre formüle edilmektedir. Balığın ihtiyacı olan esansiyel amino asitler ve esansiyel yağ asitleri, kaliteli denizel orjinli hammaddelerden sağlanmaktadır. Aquanorm Çipura Yavru Yemleri’nde sindirilebilir protein ve sindirilebilir enerji (DP/DE) oranı yavru balıkların hızlı ve sağlıklı gelişimi göz önünde bulundurularak dengelenmiştir. Aquanorm başlangıç yemlerinin zengin besinsel içeriği ile larvaların besinsel ihtiyaçları optimum oranda karşılanır. Bununla birlikte balık sağlığını ve gelişimini optimum şekilde desteklemeye yönelik spesifik katkılar içerir. Yapılan çalışmalar ile etkisi test edilmiş özel katkılar sayesinde balığın bağışıklık sisteminin gelişimi ve güçlenmesi sağlanır, yaşam kalitesini ve performansını belirleyen sindirim sistemi optimize edilir.

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.

SİNDİRİLEBİLİR ENERJİ DAĞILIMI

KULLANILAN HAMMADDELER

Yüksek Kalite Balık Unu, Hidrolize Balık Unu, Buğday Unu, Krill Unu, Buğday Gluteni, Balık Yağı, Soya Protein Konsantresi, Maya ve Yan Ürünleri, Vitamin ve Mineral, Aquanorm Spesifik Yavru Premixi

YEMLEME ÖNERİLERİ

Besleme oranları; balık yoğunluğu, çözünmüş oksijen ve su kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle çevre şartlarınıza uygun besleme tablosu oluşturmak için teknik ekibimizle irtibata geçin.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram