ÇİPURA VE LEVREK FONKSİYONEL YEM GRUBU

Aquanorm Fonksiyonel sağlık yemleri; stres döneminde direnci güçlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu grup, yüksek kalitede et sağlamayı amaçlamakta ve büyüme dönemindeki balıklar için optimal gelişim sağlamaya odaklanmaktadır. Balığın ihtiyacı olan aminoasit ve uçucu yağ oranları, kaliteli balık unundan ve balık yağı kaynaklarından sağlanmaktadır. Lipit emilimini ve hücre zarı geçirgenliğini iyileştirmek için doğal fosfolipidler ve omega3 yağ asitleri içerir.
Fonksiyonel yem serisi, sindirilebilir ve kaliteli protein kaynaklarının yanı sıra balık sağlığını korumak ve balıkların gelişimini sağlamak için spesifik katkılar içeren özel bir yem grubudur. Balık sağlığı ve gelişimi için belirleyici bir role sahip olan sindirim sistemi, özel akuanorm katkıları ile optimize edilmiştir.
Spesifik katkılarla …

* Balığın bağışıklık sistemi enfeksiyon ve stres durumlarına karşı uyarılmakta ve desteklenmektedir.
* Saf nükleotid ile hızlı büyüme potansiyeli desteklenmektedir.
* Yüksek oranda C ve E vitamini ilavesiyle stres direnci en üst düzeye çıkmaktadır.
* Sindirim sisteminin doğal florası, faydalı bakteriler açısından dengelenmektedir.
* Aktif ve dengeli bağırsak florası ile optimum yem sindirimi sağlanır.
* Sindirim enzimlerinin üretiminde ve tükürük salgısında artışlar görülür.

Aquanorm fonksiyonel balık yemlerinde doğal faktör materyallerinin sinerjistik etkileri ile büyüme performansında ve sağlık durumunda iyileşme sağlanır. Daha fazla yem tüketerek daha yüksek enerji ve daha iyi büyüme sağlanır. Balık sindirim sisteminin mümkün olan hastalık etmenlerine ve mevsimsel değişikliklere karşı adaptasyon kolaylaşır.

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.

SİNDİRİLEBİLİR ENERJİ DAĞILIMI

RAW MATERIALS

Balık Unu, Soya Küspesi, Balık Yağı, Buğday Unu, Buğday Gluteni, Bezelye Proteini, Mısır Gluteni, Maya ve Yan Ürünleri, Vitamin ve Mineral, Aquanorm Fonksiyonel Premix Grubu
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram