ÇİPURA BÜYÜTME YEMLERİ

Aquanorm Çipura büyütme yem grubu; dengeli bir besin madde formülasyonu ile büyütme dönemindeki balıkların optimum gelişimini, daha fazla yemden yararlanmalarını ve yüksek kalitede et yapısına sahip olmalarını sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Balığın ihtiyacı olan amino asit ve yağ asidi oranları kaliteli balık unu ve balık yağı kaynakları ile sağlanmaktadır. Yağ asidi emilimi ve hücre zarı geçirgenliğini iyileştirmeye yönelik doğal fosfolipidler ve omega yağ asitleri içerir. Doku oluşumu için esansiyel aminoasitler ve kalsiyum / fosfor kaynakları ile dengelenmiştir.
Sindirilebilirliği yüksek kaliteli protein kaynaklarının yanı sıra balık sağlığını ve gelişimini optimum şekilde desteklemeye yönelik spesifik katkılar içeren yem grubudur. İçeriğindeki katkıları ile balığın yaşam kalitesini ve performansını belirleyen sindirim sistemini optimize eder.

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.

SİNDİRİLEBİLİR ENERJİ DAĞILIMI

KULLANILAN HAMMADDELER

Balık Unu, Soya Küspesi, Balık Yağı, Buğday Unu, Buğday Gluteni, Maya ve Yan Ürünleri, Vitamin ve Mineral, Aquanorm Spesifik Çipura Premixi

YEMLEME ÖNERİLERİ

Besleme oranları; balık yoğunluğu, çözünmüş oksijen ve su kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle çevre şartlarınıza uygun besleme tablosu oluşturmak için teknik ekibimizle irtibata geçin.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram