AQUANORM ALABALIK ÖNBESİ YEMLERİ

Aquanorm Alabalık Önbesi Yemleri; yavru grubundan büyütme dönemine geçen jüvenil safhadaki balıkları, büyütme periyoduna adapte eden geçiş yemi grubudur. İçeriğinde kullanılan sindirilebilirliği yüksek hammaddeler balığın besinsel ihtiyaçlarını optimum seviyede karşılarken, kullanılan spesifik katkılar ile balığın yaşam kalitesini ve performansını belirleyen sindirim sistemi optimize edilir. Sindirim sistemi sağlıklı olan balıkların, yetiştiricilik sürecinde karşılaşabileceği hastalık etmenlerine ve mevsimsel değişkenliklere karşı adaptasyonu kolaylaşır. Böylece yavru döneminden çıkıp büyütme evresine geçecek olan balıkların değişen dış faktörlere karşı direnci maksimumda desteklenir.

onbesi-yemleri-besin-degerleri

Yukarıda belirtilen vitaminlere ilaveten balık ihtiyacını karşılayacak miktarlarda Vitamin; K3, B1, B2, B6, B12, Niasin, D-Pantotenik asit, Folik asit, Biotin, Kolin ve Mineral; Bakır, Manganez, Kobalt ve İyot ilave edilmektedir.

SİNDİRİLEBİLİR ENERJİ DAĞILIMI

KULLANILAN HAMMADDELER

Yüksek Kalite Balık Unu, Hidrolize Balık Unu, Buğday Unu, Krill Unu, Buğday Gluteni, Balık Yağı, Soya Protein Konsantresi, Maya ve Yan Ürünleri, Vitamin ve Mineral, Aquanorm Spesifik Yavru Premixi

YEMLEME ÖNERİLERİ

Besleme oranları; balık yoğunluğu, çözünmüş oksijen ve su kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle çevre şartlarınıza uygun besleme tablosu oluşturmak için teknik ekibimizle irtibata geçin.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
Instagram